Wakacyjny wyjazd do miejscowości Rowy

2020/06/24 | Relacje

Grupa Słuchaczy UTWmed w dniach 14-20 czerwca wyjechała do nadmorskiej miejscowości ROWY. Termin wyjazdu przekładany z uwagi na epidemię koronawirusa. Trudny czas, należy być ostrożnym, nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Zamknięci w domach przy braku aktywności odczuwaliśmy wielką pustkę, tęskniliśmy do spotkań, do naszej działalności, dlatego wieść o wyjeździe, to była wielka radość.

Zamieszkaliśmy w niewielkiej, spokojnej miejscowości Rowy w pensjonacie „U MARYNARZA”, skąd do morza było bardzo blisko. Właściciel pensjonatu Pan Wojtek wykazywał wielką troskę o naszych seniorów. Sam przygotowywał dla nas posiłki, dbał o przyjazną atmosferę. Nasza grupa szybko zaklimatyzowała się. Było nam tam bardzo dobrze, mieliśmy możliwość organizować spotkania integracyjne przy muzyce, takie jak: imieniny, urodziny, ślub wakacyjnej pary , Złote Gody oraz wieczorek pożegnalny.

7 wspaniałych dni szybko minęły, pozostaną piękne wspomnienia i nadmorska opalenizna. W drodze do domu zrobiliśmy przystanek w Słupsku, by z przewodnikiem zwiedzić nieznane nam miejsca. Słupsk, to zrewitalizowane zabytki. Jest barszo ładnym, czystym miastem. Po dwóch godzinach zwiedzania zjedliśmy w Sali Bankietowej obiad i udaliśmy się w dalszą podróż do domu.

Koło Turystyczne przy Radzie Słuchaczy serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniały pobyt, za udaną integrację grupy,za zdyscyplinowanie, za piękny nasz czas. Uważamy ten wyjazd za kolejny udany. Zarezerwowaliśmy pobyt w tym samym pensjonacie na rok 2021 i 2022 oraz dalsze zwiedzanie Słupska.

 
 

 

Skip to content