30 listopada 2018 Nordic Walking

2019/01/21 | Bez kategorii

30 listopada 2018 r. –  to nasze trzecie spotkanie w nowo utworzonej Sekcji Nordic Walking. Tradycyjnie spotykałyśmy się na stadionie na Zazamczu. Przed wymarszem obowiązkowa rozgrzewka i ruszyliśmy na trasę , bo pogoda i tym razem nam sprzyjała: słonko dosyć ostro świeciło, było mroźno,  powietrze w lesie aż pachniało, drzewa zasłoniły wiatr i ogólnie było ciepło. Na dzisiejszy marsz było 8 chętnych koleżanek, razem z nami maszerowała Danusia(choć bez kijków – ale z dobrym aparatem). Dzięki niej mamy ładne pamiątkowe zdjęcia. Nasza fotoreporterka uchwyciła  nawet opalanie się koleżanek w czasie przerwy w marszu.

W połowie drogi zrobiłyśmy małą przerwę na ćwiczenia i po krótkiej zabawie z kijkami i łyku wody, ruszyłyśmy w drogę powrotną do Włocławka. Zadowolone, roześmiane i szczęśliwie doszłyśmy do stadionu Zazamcze , kończąc marsz ćwiczeniami rozciągającymi i wyrównującymi oddech.

Do następnego spotkania z kijkami ! zamawiamy pogodę na piątki!.

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących utrzymać sprawność fizyczną do  wspólnych spacerów po lesie. Zbiórka Stadion Zazamcze w piątki godz. 10:30.

 
 

 

Skip to content