Ogłoszenie

2020/11/06 | Aktualności

Ogłoszenie

Stowarzyszenie Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku we Włocławku Projektu realizuje Projekt pn.”Zdrowo jem – zdrowo żyję”, współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jednym z przedsięwzięć jest konkurs fotograficzny nt. ,,Przepis na zdrowie”. Zapraszamy wszystkich słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do nadsyłania zdjęć cyfrowych (wykonanych cyfrowym aparatem fotograficznym/telefonem komórkowym) na adres utwmed@pwsz.wloclawek.pl  w okresie 06.11-12.11.2020r. Warunki:
-autorem zdjęcia powinien być słuchacz UTWMed,
-autorskie zdjęcie powinno prezentować potrawę/produkt spożywczy w dowolnej aranżacji, ale BEZ TWARZY/SYLWETKI AUTORA LUB INNYCH OSÓB,
-potrawa/produkt spożywczy powinien odpowiadać tematyce konkursu- ,,Przepis na zdrowie”,
-w emailu poza zdjęciem należy przesłać imię, nazwisko autora, jego adres e-mail oraz oświadczenie, że autor zdjęcia wyraża zgodę na jego wykorzystanie do celów konkursu.
Przewidywane nagrody to bony do sklepów ze zdrową żywnością lub vouchery do restauracji serwującej zdrową kuchnię.   
 
Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone w fotogalerii na stronie UTWMed.
Komisja Konkursowa ogłosi wyniki w dniu 17.11.2020, kiedy odbywać się kolejne przedsięwzięcie przewidziane w ramach projektu- konferencja online pt. „Zdrowo jem – zdrowo żyję”. Będzie ona dostępna na stronie UTWMed oraz na Youtube.
 
 
 
 

 

Skip to content