Wspomnienia…

2021/01/15 | Aktualności

WSPOMNIENIA TEATRALNE

 Do pobliskich teatrów wyjeżdżaliśmy bardzo często. Bywało tak, że nawet kilka razy w miesiącu. Ta sytuacja wydawała się dla nas normalna. Wszystkie nowości  teatralne musieliśmy poznać.  Nie mogło być inaczej.  Każdy wyjazd, to było dla nas dodatkowe święto. Poznawaliśmy siebie, celebrowaliśmy nasze prywatne święta, jak imieniny i urodziny. Pogłębialiśmy swą wrażliwość estetyczną, uważniej obserwowaliśmy grę aktorów, kostiumy, rekwizyty, dekoracje. Było wiele wzruszeń płynących ze sceny. Każdy wyjazd, to niezwykła i piękna przygoda. Przez myśl nikomu nie przyszło, że to może kiedyś się skończyć. Wszystko jednak ma swój czas, pozostały jak na razie w pamięci miłe wspomnienia z wyjazdów oraz marzenia, jako coś wyjątkowego, oczekiwanego.

 MAMY NADZIEJĘ, ŻE POWRÓCĄ TE PIĘKNE CHWILE.

W tej części zostaną przypomniane zdjęcia z końca roku 2019 i początki 2020 roku. W kolejnych relacjach powrócimy do dalszych wspomnień.

Wspomnienia w tej części, to: Teatr Żydowski w Warszawie, Teatr Muzyczny w Łodzi – 50  lat pracy artystycznej  P. Anny Bobrowskiej-Ekiert, Pożegnanie dyr. Zbigniewa Maciasa z Teatru Muzycznego w Łodzi odchodzącego na emeryturę , Teatr Jaracza w Łodzi, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Dramatyczny w Płocku, Teatr Muzyczny oraz Jordanki w Toruniu. Proszę o przysłanie mi zdjęć z teatrów – jeśli posiadacie w swoich zasobach, to będziemy kolejno wspominać.

 
 

 

Skip to content