Spotkanie Słuchaczy UTWmed Włocławek w Ogrodach Pałacu Bursztynowego związane z zakończeniem Roku Akademickiego 2020/21

2021/07/26 | Relacje

21 lipca 2021 Spotkanie Słuchaczy UTWmed Włocławek w Ogrodach Pałacu Bursztynowego związane z zakończeniem Roku Akademickiego 2020/21.

Super miejsce. Pogoda w sam raz. Muzyka do tańca przyjemna i żywiołowa dzięki DJ Marcinowi . Jedzenie wyśmienite. Poznawaliśmy siebie po długim okresie izolacji . Czuliśmy atmosferę radości i wzajemnej życzliwości. Były podziękowania za pracę społeczną i działalność charytatywną. Tego dnia również świętowaliśmy Złote Gody Ani i Jacka. Tańce „Kapeluszowe walce „był pomysłem trafionym, było dużo śmiechu, a jakże dostojnie prezentowały się nasze Panie. Spotkanie naszych Słuchaczy , to była odskocznia od tych szarych, niepewnych ostatnio dni . To były piękne, po prostu piękne chwile…..

DZIĘKUJEMY:

Pani Elżbiecie Klisowskiej – przedstawicielce Zarządu UTWmed za zaszczycenie swoją obecnością, Słuchaczom – za zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości i za to, że mogliśmy być razem, cieszyć i bawić się. Trudny czas, nie wiemy kiedy będziemy mogli spotkać się ponownie. Wielkie szczęście, że spotykamy się na zajęciach z Projektu: zumba, joga, tenis, basen, no i oczywiście zajęcia komputerowe. Próbujemy nadrobić to, co nam zabrał lockdown. Przed nami jeszcze 4 letnie wyjazdy. To wszystko nas napędza i daje siły do dalszego działania.

 

Zdjęcia z wydarzenia do zobaczenia w Galerii

 
 

 

Skip to content