Ogłoszenie

2019/06/13 | Aktualności

Rada Słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku zaprasza na wspólny integracyjny wyjazd do:

1.Ośrodek Wypoczynku Pielęgniarki i Położnej w Tylmanowej pobyt od dnia 19 do 25 czerwca 2019 r./ 6 noclegów/. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc, które się utworzyły w ostatniej chwili. Jest to jeszcze super okazja dla osób niezdecydowanych. Proszę dzwonić: 884-875-604.

W czasie pobytu planowane są wycieczki i różne atrakcje wg wstępnego programu przygotowanego przez Osrodek w Tylmanowej: – Wyjazd do Szczawnicy (zwiedzanie, spacer) – Spływ Dunajcem – Spacer wąwozem Homole – Spacer nad Dunajcem w Tylmanowej – Wyjazd na Termy (kąpiel 2,5h w basenach termalnych) – Wyjazd do Zakopanego – Zwiedzanie zabytkowego kościoła drewnianego w Dębnie – Wyjazd do Niedzicy i Czorsztyna – Spacer po Tylmanowej z wejściem na Kalwarię Tylmanowską lub wejście na górę Błyszcz szlakiem św. Jana Pawła II – Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Koszt pobytu 650 zł plus koszty przejazdu, które będą zrefundowane.

2. 2 do 6 lipca / 4 noclegi/ super wycieczka do Wroclawia i okolic .

Koszt wyjazdu ok. 700 zł.Noclegi w centrum Wrocławia. Tutaj też jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Wstępny program: Ostrów Tumski, Centrum Wrocławia. Rejs statkiem, Świdnica, Zamek Książ, Panorama Racławicka, Muzea Narodowe, Etnograficzne, Zoo, Afrykarium, Ogród Japoński , Cmentarz Żydowski, Synagoga i planujemy jeszcze Zamki i Pałace w okolicach Wrocławia.

ZAPRASZAMY. Kontakt: 884-875-604

 
 

 

Skip to content