PRZEGLĄD WYDARZEŃ Z UDZIAŁEM ZESPOŁU W II SEMESTRZE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/19

2019/08/22 | Bez kategorii

Zespół wokalno-instrumentalny „Medic Retro” wyznacza sobie kolejne, coraz ambitniejsze zadania. Wiąże się to z koniecznością szukania nowego repertuaru, odbywania kolejnych prób, szlifowania głosu. Naszym celem jest bowiem godne reprezentowanie Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych.

PRZEGLĄD WYDARZEŃ Z UDZIAŁEM ZESPOŁU W II SEMESTRZE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/19

  • 03.2019 r. wystąpiliśmy w WCK na imprezie osiedlowej „Między nami Kobietami” w klimacie ORIENTU.
  • 04.2019 r. na spotkaniu wielkanocnym„ Jajeczko” zorganizowanym przez Radę Słuchaczy w restauracji „Tawerna”, zaśpiewaliśmy okolicznościowe wiosenne utwory. Uczestnicy z radością włączyli się do wspólnego śpiewania.
  • 04.2019 r. uczestniczyliśmy w IV Powiatowym Przeglądzie Chórów i Zespołów w Brzozie Bydgoskiej
  • 05.2019 r. mieliśmy zaszczyt wystąpić na uroczystej akademii, zorganizowanej przez PWSZ w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku za zaproszenie.
  • 05.2019 r. zespół po raz kolejny uświetnił DZIEŃ MATKI  pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Zarzeczewie. Zawsze ciepło i z sympatią jesteśmy przyjmowani zarówno przez mieszkańców jak i pracowników Domu Pomocy Społecznej.
  • 30 maja 2019 r. uczestniczyliśmy w II Kujawsko-Pomorskim Forum Seniorów w CK Browar B, gdzie w konkursie Uniwersytetów Trzeciego Wieku województwa Kujawsko-Pomorskiego nasz Zespół zajął III miejsce i wywalczył nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

          ZDJĘCIA Z PRZEBIEGU WYDARZEŃ Z UDZIAŁEM ZESPOŁU „MEDIC RETRO”

 
 

 

Skip to content